Czerwona skóra po opalaniu na solarium

Witam, mam problem chodzi o to,że byłam w środę na solarium, poniewaz przyjechalam nie dawno znad morza i chciałam sobie opalić biust i pośladki ponieważ białe miejsca są.. Poszłam na 8 min. na 2 dzień było widać czerwone miejsca, tam,gdzie były białe, teraz cały czas mam czerwoną skórę... smaruje penthanolem, nie mam chyba poparzenia ponieważ nie mam pęcherzyków... Proszę o pomoc..

Prawdopodobnie doszło do poparzenia skóry. W łóżkach solaryjnych jest wysokie promieniowanie UVA, które dociera głęboko i może uszkadzać skórę. Zwłaszcza, jeśli miejsca były niepalone, nie miały naturalnej ochorny w postaci melaniny. Proponuję dalszą pielęgnację i regenerację skóry.