Czerwona, twarda krosta na penisie

witam od tygodnia utrzymuje mi sie czerwona krosta na penisie jest twarda przy nacisku lekkawo zakuwa

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisana zmiana może być spowodowana stanem zapalnym mieszka włosowego bądź gruczołu. Nie można wykluczyć innego podłoża występowania zmiany. Jeśli krosta nie ustąpi samoistnie w ciągu kilku dni to konieczna będzie wizyta u lekarza.