Zapytaj lekarza

1 , 0 2 3 , 1 9 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czerwona wysypka na penisie po stosunku

Witam, Mam pytanie dotyczące zmian skórnych, które wystąpiły na penisie, po stosunku (bez prezerwatywy). Chodzi o białe, małe wypustki na żołędziu i kilka czerwonych krostek na prąciu. czytałem, że w pierwszym przypadku mogą to być grudki perliste, lecz nie dostrzegłem ich wcześniej. niepokoi mnie nieprzyjemny zapach i lekkie zaczerwienienie żołędzia. Od stosunku minęło 5 dni i czerwonych krostek jest kilka,raczej nie przybywają. mam 18 lat, robiliśmy to z dziewczyną drugi raz, była dziewicą
MĘŻCZYZNA, 18 LAT ponad rok temu

Jak przebiega atopowe zapalenie skóry u dzieci?

Coraz więcej osób słyszy w gabinecie lekarskim diagnozę: to atopowe zapalenie skóry. Czym jest ta choroba i jak przebiega. Obejrzyj film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta.

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. W rzeczywistości białe grudki wokół żołędzia to grudki perliste. Często nie zwraca się na nie uwagi. Jeżeli chodzi jednak o brzydki zapach penisa może być on jest rezultatem stanu zapalnego lub infekcji grzybiczej albo bakteryjnej. Gdy przyczynę można upatrywać w infekcji grzybiczej lub bakteryjnej dodatkowo może pojawić się pieczenie oraz swędzenie i właśnie zaczerwienienie penisa. Należy niezwłocznie zgłosić się do lekarza w celu postawienia diagnozy i natychmiastowego podjęcia leczenia. Po uporaniu się z infekcją lub stanem zapalnym nieprzyjemny zapach również znika. Polecam także by w razie stwierdzenia patogenu Pana partnerka także poddała się leczeniu.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Witam, grudki perliste są bardzo prawdopodobne. Co do nieprzyjemnego zapachu i zaczerwienienia: 1. okłady z borasolu 2 xdziennie 2. clotrimazol na noc Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy