Czerwona wysypka po lewej stronie ciała u 2-letniej dziewczynki

U 2 letniej dziewczynki na calej lewej stronie pojawiła sie czerwona wysypka jakby papier scierny,lewa nózka,lewa reka po prawej stronie niema tego.Utrzymuje sie juz 2 tygodnie,co to moze byc?

Witam.
To może być tzw. Liszaj pasmowaty
Niegrożna dermatoza,występuje tylko u małych dzieci 2-6 letnich.
Trwa 1-3 miesiące i mija sama.
Jeśli jest bardzo czerwona,swędzi - pomagają lagodne kremy sterydowe np.Hydrocortizon.(bez recepty).Jeśli nie swędzi wskazane po kąpieli emolienty nawilżające.Przyczyna nie znana.Nie jest zakażny.
Nie ma niepokoju
pozdrawiam