Czerwona z białymi plamkami skóra na żołędziu

Dzień dobry chciałbym prosić o pomoc otóż: jestem mężczyzna 17 lat i jestem prawiczkiem od tygodnia zaczęły się dziać na moim żołędziu dziwne anomalia. Na początku zaczęła mi się łuszczyć skóra na żołędziu, następnie coraz bardziej i nagle to ustało, ale potem zaczął powstawać jakiś płyn o barwie ciemnożółtej, skóra napletka zaczęła być bardzo sucha. Skóra na żołędziu jest bardzo czerwona i ma białe plamki. Bardzo bolesne jest obciągnięcie napletka. Czym to może być spowodowane? Co to za choroba? Chciałbym dodać, że średnio dbam o higienę intymną. Jeśli to ma związek z tą sprawą, to jestem alergikiem i ostatnio przyjmowałem antybiotyk. Wstydzę się komuś o tym powiedzieć i proszę o poradę i jak najszybszą odpowiedź. Marcin

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie.
Bez badania nie da się odpowiedzieć na Pana pytanie, jednak opisywane zmiany mogą być spowodowane grzybicą (stosowany antybiotyk mógł ułatwić rozwój infekcji, podobnie jak niska higiena). Najlepiej udać się do lekarza rodzinnego lub dermatologa, postawią oni rozpoznanie  i włączą leczenie.
Pozdrawiam.