Czerwona zmiana na biodrze

Dzień dobry, Kilka miesięcy temu pojawiła się na moim biodrze czerwona zmiana, szorstka w dotyku. Jest w kształcie nieregularnego owalu i wydaje mi się, że się stopniowo (lecz powoli) powiększa. Przez cały okres czasu jest czerwona, wygląda jak po świeżym uderzeniu. Od paru lat mam problem ze stawem biodrowym właśnie w tym miejscu. Rok temu miałam jednorazowe podanie leku dostawowo, jednak bezpośrednio po tym nie było żadnych zmian. Czy taka zmiana skórna może być niebezpieczna?

Lek. Katarzyna Szymczak

Raczej nie, chociaż ciężko to ocenić bez jej obejrzenia, w razie niepokoju sugeruję wizytę u dermatologa.
Pozdrawiam