Czerwone gałki oczne po przebudzeniu i narośl

od paru dni wstając rano miałam czerwone gałki oczne .kupiłam sztuczną łze i zakrapiałam oczy z jednego oka zeszlo a na drugim urósł mi guzek .mam skierowanie do krakowa na oddzial okulistyczno-onkologiczny co to jest czy to rak?

Witam.Nie da się odpowiedzieć bez widzenia Pani oka. Natomiast guzek może być zmianą zapalną. Oddział w Krakowie Klinika na ul Kopernika 38 ma w nazwie onkologiczna to nie znaczy że Pani ma raka. Proszę spokojnie czekać na wizytę lub iść do okulisty w Rejonie u Pani i porozmawiać, jeżeli się Pani niepokoi. Pozdrawiam