Czerwone grudki na otoczce sutków

na piersi na otoczce wyszly mi takie czrewone grudki przy dodykaniu bardzo bola wychodzi mi zauwazylam z miesiaca na miesiac coraz wiecej co to moze byc

Witam! Opisane zmiany najprawdopodobniej wiążą się z wahaniami poziomu hormonów i nie są groźne. Myślę że w tej sytuacji warto zgłosić się na rutynową wizytę do ginekologa który przeprowadzi bezpośrednie badanie.