Czerwone guzek w okolicy intymnej

Witam mam problem od paru miesięcy na nodze obok miejsca intymnego wyrósł mi gozek czerwony wręcz bordowy bardzo boli wkolo jest spuchniety wyskakuje mi po ogoleniu lekarz i którego bylam powiedział że to bakteria ze ktoś mógł użyć mojej maszynki ... I dlatego tak mam dal mi antybiotyk i maść ale nic nie podzilalao powiedziała że będzie musiał to rozwiać nie ma innego wyjścia to będzie musiało bardzo boleć ja delikatnie to dotykam to już boli a takie naciecie

Aleksander Ropielewski

Z opisu wynika, że powstał ropień i konieczna będzie jego nacięcie i antybiotykoterapia. Zabieg będzie bolesny, jednak po nacięciu ropnia ból od razu ustąpi.