Czerwone guzki na tyle języka

O czym śświadczą czerwone guzki z tylu języka, mam je od dawna, wydaje sie, ze jest ich coraz więcej, dodatkowo jezyk jest biały. Zmiany nie bolą, nikt z rodziny ich nie ma.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, aby móc dokonać pełnej interpretacji konieczne jest osobiste badanie. Proszę skonsultować się z lekarzem rodzinnym, który po osobistym badaniu wskaże dalsze postępowanie.