Czerwone i białe kropki na penisie

od 4 dni mam problem jeżeli chodzi o penisa...na żołądziu pojawiły się z początku czerwone kropki(jak i skórą pod nim) teraz po 2 dniach od wystapienia czerwonych zmieniły one się w białe, uczucie lekkiego swędzenia co jakiś czas, mam jedną partnerkę z tymże ona też przyznała się po tym jak jej powiedziałem ,że na chwilę trzeba "to" odłożyć, że też odczuwała swędzenie ale wiązała to z depilacją u niej nie zauważyłem ów "krostek" prześlę zdjęcie jak trzeba, dziękuję za pomoc, Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wskazują na infekcję. Sugeruję konsultację ze specjalistą urologiem lub dermatologiem, który wdroży prawidłowe leczenie. Pana partnerka powinna także się przeleczyć. Do czasy wyleczenia powinni Państwo powstrzymać się od współżycia.