Czerwone i bolesne plamy na nogach u 36-letniej kobiety

Dzień dobry! na nogach pojawiły się czerwone plamy (jak je dotknęłam są w nich jakieś twarde małe zgrubienia)- jak je dotykam tą bolą,plamy te nie swędzą. Mam żylaki i zastanawiam się czy jest to jakoś powiązane, ponieważ mam je od tygodnia i wyszły w chwili gdy nogi bardzo mi zaczęły dokuczać. Ula lat 36.

Prawdopodobnie to zmiany zwiazane ze zmianami żylakowymi. Byc moze zakrzep w zylach powierzchownych.Prose isc di lekarza, aby potwierdzil/ wykuczyl moja sugestie.