Czerwone i brązowe plamy po zadrapaniach

Witam. Po najmniejszych zadrapaniach,pryszczach zostają mi ślady czerwone,brązowe plamy i niechcą znikać. Dodam że jeszcze rok temu wszytko było ok. Miałem robione badania krwi i nic nie wyszło. Jadłem witaminy i nic.Lekarz nie ma pojęcia co się dzieje. Proszę o pomoc co to może być.

Niestety, ale u niektorych osob, po takich urazach, powstaja przebarwienia, ktore dlugo ustepuja. Najwazniejsza rzecza jest porzadnie wyleczyc tradzik. Jesli nie bedzie zmian na twarzy, nie bedzie Pan ich drapal, nie beda powstawaly przebarwienia.

Dorze jest wykluczyć ogniska siejące - konsultacja laryngologiczna i stomatologiczna.
Przebarwienia i blizny można redukować peelingami i zbiegami laserowymi po uprzedniej konsultacji lekarza dermatologa najlepiej zajmującego się dermatologia estetyczną.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska