Czerwone i niegojące się krostki oszpecające twarz

Czerwone niegojące się krosty. Oszpecają twarz nawet przez 1,5 miesiąca. W tych krostkach cały czas się coś tworzy i przez to się nie goi. Są czerwone również od podrażnienia i po delikatnym zadrapaniu czy zmiękczeniu naskórka leci krew. Krostki bolą przy dotknięciu. Jak wyleczyć? Co stosować? Osuszac czy nawilżac? Jaka jest tego przyczyną tak długiego gojenia?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji proponuje zgłosić się do dermatologa. Prawdopodobnie jest to związane z infekcją bakteryjną. Doraźnie proponuje zastosowanie maści Tribiotic.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl