Czerwone i płaskie plamki na twarzy

Tydzień temu na mojej twarzy pojawiły się czerwone plamki intensywnego koloru, są płaskie i czerwone, powierzchnia niektórych jest chropowata i sucha pokryta skórką lub delikatnym strupkiem. Od jakiegoś tygodnia mam w domu drugiego psa, którym się opiekuje dla koleżanki. Dwa tygodnie temu wróciłam z wakacji w Bułgarii, gdzie opalałam się i korzystałam z wody z chlorem. Dermatolog przepisał mi doksycyklinę, dexapolcort i krem taconal ale od 3 dni nie zauważyłam zmian. Boję się że tak mi zostanie

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli po ok tygodniu nie bedzie poprawy prosze udać się do dermatologa.
Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli objawy nadal się utrzymują Proszę koniecznie ponownie udać się do lekarza dermatologa.