Czerwone i spuchnięte oko u 4-letniej córki

Witam! mam pytanie moja córka ma 4 lata często jest tak że swędzi ją lewe oko zaczyna je drapać i oko robi się czerwone i spuchnięte przemywam jej solą fizjologiczną, i po nocy jest poprawa, czasami przez kilka dni nic się nie dzieje i po jakimś czasie znowu. Pozdrawiam

Piotr Pilarski

Dziecko nie powinno się drapać ponieważ może dojść do zakażenia. Warto zakupić kropelki do przemywania wysuszonych oczu takie jak lakrimal.

Pozdrawiam.