Czerwone i swędzące plamki w okolicy klatki piersiowej, bicepsie i brzucha

witam mam pytanie na temat stosunków płciowych a mianowicie chorób chyba wenerycznych jakia moze byc choroba z objawami swędzacych małych czerwonych plamek w okolicach klatki piersiowej bicepsie oraz w okolicach brzucha ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane zmiany nie muszą być objawem choroby wenerycznej. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który pokieruje procesem diagnostycznym.