Czerwone i swędzące plamki w zewnętrznych kącikach oczu

Witam , Około pół roku temu zrobiły mi się czerwone swędzące plamki w zewnętrznych kącikach oczu. Zauważyłam że te plamki powodują lekkie opuchnięcie. Używam kremu Nanobase ale bez efektów. Jedynie pomaga mi maść Cortineff , której nie chcę zbytnio stosować. Co to może być ? Nigdy wcześniej tak nie miałam , staram się używać kosmetyków hipoalergicznych i wykonywać delikatny demakijaż.

Aleksander Ropielewski

Bez oceny zmian skórnych mogę jedynie podejrzewać alergię. Sugeruję kontakt z dermatologiem lub okulistą.