Czerwone i swędzące plamy na buzi 3-letniego syna

witam moj 3 letni syn obudzil sie i ma cala buzie w plamach czerwonych z bialymi wypukleniami i na brzuszku nie ma temperatury ale bardzo go swedzi co robic co to moze byc?

Marta Mielniczuk

Witam, z opisywanych przez Panią objawów może wynikać, iż jest to jedna z dziecięcych chorób wirusowych, jednak nie da się postawić diagnozy bez zbadania dziecka. Proszę zabrać dziecko do pediatry. Pozdrawiam serdecznie.