Czerwone i swędzące plamy na policzku

na polowie policzka mam czerwone swedzace plamy, ucho po tej stronie jest napuchniete i ciagle w przezroczysto-zoltej cieczy, ktora zasycha w zolte krysztalki. z takimi objawami u lekarza dostalam abtybiotyk amoksiklav i masc. po 3 tabletkach antybiotyku, jak wstalam rano mialam puchniete zaropiale oko po tej stronie, a przy ruchu szczeka boli mnie ucho, ogolnie boli mnie tez glowa i mam dziwne wrazenie, ze to przez ucho.czy isc do lekarza ponownie, czy czekac az ten antybiotyk zacznie dzialac?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego ponownie, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.