Czerwone i swędzące plamy pod pachami a przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych

witam brałam leki antykoncepcyjne dionelle i po tych lekach po jakimś czasie zaczeły mi się robic pod pachami takie czerwone i swędzące place które z czasem pojawły mi się również w miejscach gdzie są węzły chlonne dlatego je odstawiłam jakieś 3 tyg .temu ,ale mimo to te place pod pachami 4 dni temu znowu się pojawiły nie wiem dlaczego bardzo proszę o pomoc ,czy to możliwe żeby po tych tabletkach tak było dodam że detergenty stosuje takie same od roku więc to raczej niemożliwe żeby one były winn

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by ocenić opisane zmiany skórne w ramach porady internetowej. Proszę skonsultować się z lekarzem POZ lub specjalistą dermatologiem, który oceni zmiany oraz wdroży właściwe leki.