Czerwone kropeczki na języku

wyszły mi dziś czerwone małe kropeczki na języku troche czuje jak bym miała go pocięty. Chciałam dodać że wczoraj jadłam pierne jedzenie strasznie przesadzone piepszem i piłam dużo alkoholu ostatnio.. Czy może to być Od tego dania lub od alkoholu ?

Aleksander Ropielewski

Jak najbardizej może to wynikać z podrażnienia kubków smakowych i śluzówki języka. Jeżeli objawy się bedą utrzymywać prosze skontaktować się z lekarzem.