Czerwone kropki na penisie - co to może być?

Witam, mam 20 lat, jestem aktywny seksualnie z jedną partnerka od roku. pojawiły mi się ostatnio identyczne kropki jak tu http://portal.abczdrowie.pl/pytania/czerwone-kropki-na-penisie-co-to-jest tylko ze na samym żołędziu. Swędzą mnie czasami, pojawiły się nie po stosunku, tylko kilka dni po (1-3 dni po). Co to może być? Czym to mogę leczyć? Pozdrawiam

20 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie.

Przyczyna w Pana przypadku może być inna niż w podanej przez Pana sytuacji, jest Pan aktywny seksualnie, dlatego konieczne jest wykluczenie chorób przenoszonych drogą płciową. Zmiany mogą również wynikać ze zmian uczuleniowych - na przykład jeżeli stosuje Pan lateksowe prezerwatywy.

Niestety bez badania nie da się udzielić odpowiedzi i postawić rozpoznania- konieczna jest wizyta u lekarza, który będzie miał możliwość badania i dokładnego zebrania wywiadu. Bez postawienia rozpoznania nie ma możliwości zalecenia leczenia.
Proszę udać się do dermatologa.
Jeżeli zmiany będą miały charakter infekcyjny konieczne będzie leczenie w tym samym czasie również Partnerki.

Pozdrawiam