Czerwone kropki na penisie po stosunku

witam mam pytanie dostałem na penisie na samym grzybku czerwonych kropeczek po stosunku co mam zrobic z tym ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany zmiany mogą być spowodowane podrażnieniem podczas stosunku. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Jeśli problem nie ustąpi samoistnie w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u lekarza.