Czerwone kropki na podniebieniu u 5-letniego dziecka

WITAM! Synek 5,5 Roku zauwazyl w lusterZE czerwone kropki NA podniebieniu dosc głeboko. Nie ma zadnychnobjawow typu goraczka, bòl gardla.. Nie jadl ostrych potraw. ZROBILAM zdjecie ale niestety ni moga go dodac do pytania. Coz to takiego??

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedziec. proponuję udac się do lekarza pediatry.