Czerwone kropki po depilacji

Mam czerwone kropki po goleniu. Jak ich się pozbyć i co robić aby się nie pojawiały?

Dzień dobry,

W przypadku problemu z czerwonymi kropkami po goleniu dobrym rozwiązaniem będzie epilacja laserem diodowym. Promieniowanie wydzielane przez laser pochłaniane jest przez melaninę (barwnik) mieszków włosowych. Cebulka włosa zostaje zniszczona tak, że już się nie odnawia. Dla trwałego efektu, konieczne jest wykonanie serii zabiegów w odpowiednich odstępach czasowych- ilość jest sprawą indywidualną uzależnioną od koloru, rodzaju, ilości i struktury włosków.

Pozdrawiam serdecznie.