Czerwone krostki i plamy na penisie

Witam , mam nieprzyjemny problem , od pewnego czasu na moim penisie pojawily się czerwone plamy , krostki , wstydzę się z tym isc do lekarza
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Najprawdopodobniej są to objawy infekcji. Niestety konieczna jest wizyta u lekarza. Można także spróbować leczenia na własna rękę, jednak nie daje ono gwarancji powodzenia. Proponuję np Tribiotic.