Czerwone krostki i plamy pojawiające się na całym ciele

Witam! Mój problem to małe czerwone krostki na ciele,po kilku dniach powstają z nich czerwone plamy wielkości 20-sto groszówki i większe.Nie robiąc nic po około 2-tygodniach i dłużej następuje proces gojenia,a przebiega on tak: w środku czerwonej plamy pojawia się punkcik zdrowej skóry i rozrasta się wypychając na zewnątrz czerwone zabarwienie na końcu powstaje taki okrągły pierścień,który też póżniej znika.Chce zapytać co to jest,skąd się to bierze i jak to leczyć.Pozdrawiam.

Skąd się to bierze i jak leczyć - na to odpowie dermatolog , którego pan odwiedzi, być może potrzebne będą jakieś wymazy, badania.Ale bez obejrzenia zmian, nie widząc ich diagnozy nie stawiamy!!!