Czerwone krostki na brodawce

Witam. W grudniu pojawila mi sie czerwona krostka na brodawce z czasem bledla i za jakis miesiac zrobilo mi sie to samo na drugiej piersi do tej pory to mam nie znika widac tylko takie małe białe kropeczki jakby wypryski co to moze byc? bylam z tym u lekarza ale to nic takiego czy to zniknie i czym to jest spowodowane? mialam usg jest torbiel i mam poszerzone przewody jestem po ciazy. Czy te krotski na brodawce to cos powaznego?

Aleksander Ropielewski

Bez oceny zmian skórnych trudno jest mi się odnieść do rokowania jak i stwierdzić przyczynę zmian, dlatego sugeruję kontakt z dermatologiem.