Czerwone krostki na czole, skórze głowy i penisie

mam problem z czerwonymi chrostami, które pojawiły mi się jakieś 1,5 miesi. temu na czole i są do dzisiaj. Zauważyłem niedawno ze na żołędziu też są małe czerwone chrostki (nie wiem od kiedy dopiero wczoraj zauważyłem). Zrobiło się to nagle i nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałem. Wyczuwam również po dotknięciu głowy ze pod włosami gdzieniegdzie są tez jakieś krostki. Jednak czolo to tragedia... Oto link do zdjęcie mojego czoła http://tiny.pl/qd8tt . Bardzo proszę o poradę.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany mogą powstawać na podłożu łojotokowego zapalenia skóry. Nie można wykluczyć innej przyczyny dolegliwości. Proszę udać się do specjalisty dermatologa, który wdroży odpowiednie postępowanie. Do poradni dermatologicznej w ramach NFZ nie jest wymagane skierowanie.