Czerwone krostki na dłoniach i pod pachami a niewyleczony świerzb

Witam męcze ten temat już od dłuższego czasu lecz jestem nadal zaniepokojony mineło 7 dni od zakończenia kuracji przeciwko świerzbowi która trwała 7 dni, leczyłem go infectoscapem oraz clorotaninem czy jakoś tak od 2 dni wyskakują mi na dłoniach nowe krostki czerwone oraz pod pachami czy jest to obaj nowego świerzba czy został on do końca nie wyleczony ? :( chciałem wspomnieć że przez 7 dni od zakończenia kuracji miałem spokój, jeśli się przedstawi ten czarny scenariusz mogę zastosować novoscab
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam,
świerzb może pojawić się na nowo jeśli masz kontakt z osobą zakażoną lub z tkaniną która jeszcze go zawiera po kuracji. Jeśli wykluczasz te możliwości to pozostaje zweryfikować diagnozę np. na wyprysk alergiczny.
Pozdrawiam