Czerwone krostki na języku

Witam, od miesiąca-półtora mam chrostki czerwone na języku. Do tego piecze mnie brzeg języka. Stosowałem aphtin, nystatynę, gimbax i ból trochę zmalał. Boli mnie głównie przy paleniu papierosów. Do tego przy paleniu np. miętowych papierosów nie czuję mięty , tylko taką gorzkość. Do tego wieczorami i głównie rano mam takie kłucie i pieczenie w gardle i przełyku, taka jakby zgaga. Papierosy palę 2 lata i nigdy nie miałem takich objawów. Czy mogą to być objawy chorób typu. rak języka? Co to jest?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, zalecam wizyte u lekarza laryngologa celem oceny zmian na języku. Cieżko stwierdzić czego moga być wynikiem opisywane zmiany bez dokonania badania i ewentualnych badań dodatkowych. Pozdrawiam