Czerwone krostki na napletku

Mam taki problem, a zarazem pytanie. Spędziłem wczoraj miło wieczór ze swoją byłą dziewczyną, z którą nie wdziałem się już jakiś czas... Jestem przezornym facetem, więc zawsze mam przy sobie gumki i w tym wypadku także się przydały, a dodaktowo dodam, że zawsze korzystam z serii Extra safe. Stosunek nie trwał zbyt długo, więc raczej przetarcie prezerwatywy nie wchodzi w grę, do tego na chwilę przed skończeniem widziałem, że jest cała i raczej jestem w 100% pewien, że nie pękła... Tym bardziej, że większość spermy znalazła się w gumce. To było około 4 w nocy... A dziś rano wróciłem do domy i biorąc poranny prysznic, zauważyłem kilka czerwonych krostek na napletku, troszkę piecze, być może dlatego, że jest przetarty. Kiedyś, jeszcze jak byliśmy razem, wystąpił podobny problem, okazało się, że to grzybica i dostaliśmy jakieś leki i maśći... No ale seks uprawialiśmy bez zabezpieczenia... Martwię się... bo przecież chyba jednak prezerwatywy powinny zabezpieczać przed takimi atrakcjami.. :/ I tak na prawdę nie wiem, co robić... udać sie do lekarza, czy po prostu wykupić C***? Z góry dziękuję za odpowiedź.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie.

Skoro użyli Państwo zabezpieczenia, raczej nie powinno dojść do ponownej infekcji. Być może zmiany, które się pojawiły, są efektem podrażnienia, czy to po prezerwatywie, czy jakimś kosmetyku. Jeżeli zmiany nie ustąpią, albo pojawia się inne objawy - ból, pieczenie, nieprawidłowa wydzielina z cewki, konieczne bedzie odwiedzenie lekarza.

Pozdrawiam.