Czerwone krostki na penisie

Dzień dobry. Od dwóch dni mam dziwne, czerwone krostki na penisie. Są one niewielkie, ale skupione w jednym miejscu - w górnej części żołędzia. Mam 16 lat, nigdy nie uprawiałem seksu, ani nie miałem żadnych innych styczności seksualnych. Od 10 dni biorę antybiotyk o nazwie B*** oraz tabletki o nazwie N*** (leczyłem nimi anginę i katar). Opisane wyżej krostki nie swędzą, ani też nie pieką. Mocz oddaję normalnie, nie mam żadnych problemów. Podczas usuwania moczu nie odczuwam żadnego bólu - wszystko jest tak jak zawsze. Dość często się masturbuję (3-4 razy w tygodniu), więc czy to może być przyczyna tej wysypki? Krostki znajdują się w jednym skupisku, w górnej części żołędzia, tak iż z daleka wyglądają na czerwoną plamę. Na początku myślałem, że jest to właśnie plama, lecz po dokładnym przyglądnięciu zauważyłem malutkie guzki. Przypominam sobie, że rok temu również miałem coś podobnego, tylko, że wtedy wysypka swędziała, teraz tak nie jest. Wcześniejsze krostki zniknęły same (po ok. 10dniach) lecz teraz boję się co z tym robić. Z góry dziękuję za pomoc. Mateusz.

Witam serdecznie.
Bez badania lekarskiego nie da się odpowiedzieć na Pana pytanie, prawdopodobnie doszło u pana do podrażnienia, być może po używanym leku, lub w wyniku spadku odporności do rozwoju infekcji grzybiczej - niestety trzeba będzie się udać do dermatologa. Masturbacja raczej nie przyczyniła się do powstania zmian.
Pozdrawiam.