Czerwone krostki na penisie i swędzenie skóry

Witam, kilka dni temu pojawiły się na moim penisie czerwone krostki i plamki którym towarzyszy swędzenie. Dziś zastosowałem krem Fucidin. Czy mogę zastosować jakiś dodatkowy lek by przyspieszyć leczenie.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest obejrzenie zmian aby móc zalecić odpowiednie postępowanie lecznicze. Proponuję udać się do lekarza dermatologa lub urologa, jeżeli lekarze nie są dostępni proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego.