Czerwone krostki na skórze głowy a bezskuteczne leczenie

Witam , od pół roku biorę leki ( które są co 3-4 tyg zmieniane ) i nie działają . Mam problemy ze.skórą głowy , są tam krwisto czerwone krostki i tłusta skóra. Leki jakie brałem to : Clotrimazolum , Lirra , Alpicort , Diprosalic , Elitasone , Locoid Crelo. Dlaczego nic nie chce skutecznie zadziałać ?? Proszę o rade co zrobić ?? Czy to samo przejdzie ??

Przypuszczalnie Pana problemy wynikają ze stanu zapalnego mieszków włosowych, który może wynikać z łojotokowego zapalenia skóry głowy. Warto skonsultować się w tej sprawie z dermatologiem. Problemu zwykle nie udaje się całkowicie zlikwidować, ale są skuteczne metody poprawy stanu skóry.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.