Czerwone krostki na stopach

Wyskoczyly mi czerwone krostki na stopach,swędzenie nasila się w nocy,do jakiego specjalisty sie zgłosić dermatologa czy alergologa?rok temu mialam robione testy alerg i nic mi nie wykryli,zadnych alergii

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego. Po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie Postępowanie diagnostyczne