Czerwone krostki na twarzy i klatce piersiowej u dwumiesięcznego synka

Witam. Mam dwu miesiecznego synka u którego zauwazylam czerwone krostki na bużce i klatce piersiowej. chciałabym zapytac co to może byc? aest karmiony mlekiem modyfikowany. Pozdrawiam

Renata GrzechociĹska

Trudno postawić przybliżoną diagnozę bez odpowiedniego badania sugeruję udać się do pediatry.