Czerwone krostki na wargach sromowych i biała wydzielina z pochwy

witam. od jakiegoś czasu na wargach sromowych większych wyskakują mi czerwone krosty, a raczej grudki nie które sprawiają takie wrażenie, że jak je bym pociągnęła mogłyby się oderwać. zaczęło się to chyba 3 msce temu, jak zaczęłam współżyć z moim partnerem. jakiś czas temu dostrzegłam na majtkach białą wydzielinę, coś podobnego jak twaróg... dodam, że 2 razy podczas oddawania moczu tak bardzo mnie piekło że aż nie mogłam się wysikać. Krosty wyrastają między włoskami przez co nie mogę się ogolić.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisana przez Panią wydzielina wskazuje na infekcję grzybiczą. Proszę zatem udać się do specjalisty ginekologa, który zaleci Pani właściwą terapię przeciwgrzybiczą. Podczas badania lekarz oceni także opisane przez Panią zmiany oraz wskaże ich przyczynę.