Czerwone krostki na żołędziu penisa

Witam mam takie pytanie z jak moj członek urosnie to na żołędziu na sierodku jest taka czerwona plamka i krobki czerwone

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany powinien ocenić specjalista dermatolog bądź urolog. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie leczenie.

Witam. Zmiana może być wynikiem grzybiczej infekcji okolic intymnych. Konieczny jest kontakt z lekarzem który oceni zmianę w bezpośrednim badaniu.