Czerwone krostki po użyciu kremów do depilacji

Mam problem,dotyczy to depilacji miejsc intymnych. Za każdym razem kiedy depiluje pojawiają się czerwone krostki i strasznie boli. Nie wiem co mam zrobić. Używałam również kremów do depilacji ,ale wtedy skóra się bardzo podrażniała robiła się czerwona i piekła. Nie wiem co powinnam zrobić.Czego używać?

Witam,
może Pani udać się na depilację laserową tych okolic /jezeli ma Pani taką mozliwość/.
Ewentualnie konsultacja u lekarza dermatologa.