Czerwone krostki przy odbycie i zielona kupa u 3-latka

Witam serdecznie, mam pytanie, moje dziecko 3lata 7m-cy ma przy odbycie czerwone krostki, niektóre są ropne, co to może być? Dlaczego czasem boli go siusiak przy sikaniu? Nie bardzo chce jeść i od trzech dni zauważyłam, że ma jakby cienie pod oczami. Jego kupa ma kolor zielonkawy. Zamiast jedzenia woła mleko (daje mu jeszcze modyfikowane). Czy to mleko może mu szkodzić?

Witam,

proszę wykonać badanie kały na pasożyty i grzyby. Najpewniej doszło do zakażenia przewodu pokarmowego, jeśli dodatkowo obserwuje Pani wzdęcia i pierdzenia to jest to pewne.

Pozdrawiam