Czerwone krosty na penisie po stosunku

Dzień dobry. 2 dni po stosunku pojawiły się na moim penisie (dokładnie na żołędziu) czerwone krostki (plamki?) Jest ich wiele i strasznie swędzą. Moja partnerka kilka dni temu skończyła terapię tabletkową na nadżerkę, i okazało się, że podczas stosunku miała jeszcze upławy, które są wynikiem tej kuracji. Czy to co mam to jest grzybica? i jak to leczyć? słyszałem, że dobra jest maść clotrimazol, czy ona mi pomoże? dodam tylko, że wczesniej nie miałem z tym problemów a współżyjemy już od 4 lat

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
opisane dolegliwości mogą być spowodowane infekcją w obrębie prącia. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który po ustaleniu przyczyny dolegliwości wdroży odpowiednie leczenie.