Czerwone krosty na policzkach u 7-miesięcznego dziecka

moj 7-miesieczny wnuczek od 2 go tygodnia zycia ma na policzkach wysypke /brzydkie czerwone krosty/.Mieszka w Angli i tam lekarz powiedzial ze to zniknie, ale niestety do tej pory nie znika. Poniewaz jest obecnie w Polsce chcialabym pojsc do lekarza. lecz nie wiem do jakiego ? Prosze o pomoc.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Przede wszystkim proszę udać się do lekarza pediatry, który zbierze wywiad, zbada dziecko, zleci badania dodatkowe oraz ewentualnie pokieruje dalszym procesem diagnostyczno-leczniczym.