Czerwone krosty na pośladkach

Witam, ostatnio mam dyskretny problem, otóż ma moich pośladkach zauważyłam ostatnio kilka czerwonych chrost i nie mam pojęcia, co to może być. Martwię się :/

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane zmiany mogą być wynikiem zakażenia mieszków włosowych, nadwrażliwości na proszki/płyny do prania, podrażnienia jak i wielu innych przyczyn. Proszę udać się do lekarza POZ, który oceni zmiany oraz wdroży właściwe postępowanie.