Czerwone krosty na rękach

Mam 18 lat od pół roku na rękach pojawiają mi się czerwone krosty które bardzo swędzą. Od nie dawna stosuje masło shea ale wciąż one się pojawiają. Podejżewam że jest to AZS. Proszę o pomoc.

Podejrzenie AZS może okazać się uzasadnione. Masło shea nie poradzi sobie z tym problemem. Najpierw trzeba zbadać, a potem leczyć, zapewne lekami na receptę, więc nie ominie Pana wizyta u dermatologa. Pół roku to dość żeby się przekonać, że samo nie przejdzie.