Czerwone krosty na twarzy podczas ciąży

jestem w 3 msc ciąży, na twarzy mam setki małych, czerwonych krost i w okolicach brody wręcz czerwone plamy z krostami ;/ czy jest coś, co mogłoby mi pomóc a jednocześnie byłoby bezpieczne dla dziecka? Pozdrawiam,

Aleksander Ropielewski

Trudno jest mi się wypowiedzieć bez możliwości oceny zmian skórnych, ponieważ na podstawie opisu nie jestem w stanie stwierdzić jakiego rodzaju są to zmiany, a co za tym idzie jakie leczenie będzie skuteczne. W związku z tym sugeruję kontakt z dermatologiem.