Czerwone oczy a stosowanie kropli

Dzień dobry.Chciałam się zapytać czy są kropelki do oczu- nawilżająco-wybielające?Mam suche oczy stosuję nawilżające krople tylko,że nawilżają a oczy są niestety ciągle czerwone...

Szanowna Pani,
zaczerwienione spojówki mogą być objawem wielu różnych dolegliwości, nie tylko syndromu suchego oka.
Jeśli mimo stosowania kropli nawilżających oczy nadal są zaczerwienione, najprawdopodobniej chodzi o inną dolegliwość. Polecam szybko udać się do specjalisty - utrzymujące się zaczerwienienie oczu może być spowodowane różnymi przyczynami, od lekkich po bardzo poważne. Lepiej sprawdzić, czemu objaw się utrzymuje.