Czerwone oczy oraz pieczenie i łzawienie u 28-latka

Witam mam 28 lat moim problemem są czerwone oczy oraz dziwna plamka którą szczególnie widzę gdy jest bardzo jasno . W jasnych pomieszczeniach czuję pieczenie i oczy od razu mi łzawią.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią/Pana dolegliwości zdecydowanie wymagają konsultacji okulistycznej. Prawdopodobną przyczyną objawów może być bowiem zarówno zapalenie spojówek jak i inne schorzenia narządu wzroku. Koniecznie proszę zatem udać się po bezpośrednią poradę do okulisty.