Czerwone plamki i swędzenie po goleniu okolic intymnych

Witam, jakiś rok temu zacząłem golić okolice intymne maszynką elektryczną, przeważnie po goleniu miałem podrażnienia ale po 1-2 dniach mijały. Około miesiąca temu przerzuciłem się na jednorazówki i po goleniu mam czerwone plamki, rano ich prawie nie ma ale kiedy podrażnie np spodniami albo podrapie to zaczynają bardziej dokuczać tj. swędzenie i w ogóle się pojawiają licznie, bo po nocy ich prawie nie widać. Po około 3 tygodniach zgoliłem z nadzieją na poprawę i na nowo tak jest. Co to?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.